Gali Rinktis Ir Su Masažiniu Kubilu!

Dovydas Pancerovas Dovydas Pancerovas g. Rasta: 3. Eiliškumas: Populiariausios viršuje Didžiausia nuolaida viršuje Naujausios viršuje Geriausiai ivertintos viršuje Pigiausios viršuje Pagal abecele. Rodyti dovydsa 12 24 Medžiojant dovydas pancerovas. I krepšeli. Per trumpa kartu jiems skirta laika abu ieško ir randa atsakymus i begale klausimu apie gyvenima ir mirti. Šis pasakojimas – nepertraukiamas juoko pro ašaras pliupsnis, persmelktas neitikimai skaidrios ir guodžiancios šviesos.

Yossi Avni-Levy. Hannah Rothschild.

Džonas Grinas John Green – premijomis apipiltas jaunas amerikieciu autorius, kuriantis paaugliams. Knygos veikejos ir pasakotojos Heizeles Lankaster prototipas – Esthera Earl, šešiolikmete amerikiete, žbaigždes tiesiogini videodienorašti YouTube. Del musu likimo ir žvaigždes kaltos Green. Yossi Avni-Levy. Hannah Rothschild. Virginia Heath. Lkiimo Zappia. Penny Vincenzi. Pasi Ilmari Jääskeläinen.

Beth O’Leary. Gianfranco Calligarich. Lisa Kleypas. Dinah Jefferies. Kaip ir pridera kurortui, ka veikti Anykšciuose tikrai yra, tiek pramogu po atviru dangumi, tiek po stogu. Cia isikurusios ir skirtingu tipu pirtys, daromi masažai, ivairios proceduros. Pastaraji galima žaisti ir lauko kortuose. Veikia boulingas, biliardas. Anykšciu menu inkubatoriuje isikures mažytis kambarelis daugybes ivairiaspalviu lempuciu, veidrodiniu sienu ir paslaptingu garsu pagalba nuneš jus i tolimiausias galaktikas.

Tikrai vertas demesio ispudis! Na, o tokia aktyvia diena Anykšciuose po stogu jei, tarkim, nelepina oras butu visai logiška pabaigti Anykšciu vyno daryklos rengiamose edukacinese vyno degustacijose. Ju metu ne tik susipažinsite su vietoje gaminamu tradiciniu lietuvišku vaisiu vynu skoniais, bet ir sužinosite ju gamybos budus bei istorija. O kai oras netrukdys, žinoma, reikes aplankyti pacias didžiausias Anykšciu ižymybes, esancias po atviru dangumi.

Pirmiausia tai – garsusis Anykšciu laju takas ir Puntuko akmuo. Tiesa, jie yra ne paciuose Anykšciuose, bet visai šalia miesto Dvaroniu kaime. Todel tuos kelis kilometrus galima nesunkiai iveikti tiek pesciomis, tiek dviraciu, tiek automobiliu. Laju tako pradžioje dunkso ispudingasis Puntukas su iškaltais Atlanta perskridusiu lakunu Stasio Gireno ir Stepono Dariaus atvaizdais.

Prie šio milžino tikriausiai noresite isiamžinti nuotraukoje, net jei tai esate dare jau ne karta. Bet neužtrukite ir pataupykite kadru Laju takui, nes cia jusu telefonas ar fotoaparatas spragses nesustodamas. Einant ties medžiu lajomis iškeltu taku apima nuostabus jausmas, jauciant taip arti esancia gamta. Juk ne dažnai žmogui tenka pabuvoti medžiu viršunese.

Castle Spa Wagenküll. Vandens pramogos.

Grižti Viešbuciai Karkleje Gamtos Perlas. Grižti Viešbuciai Marijampoleje Mercure Marijampole. Grižti Viešbuciai Kernaveje Pušu šlamesy. Grižti Viešbuciai Latvijoje. Grižti Viešbuciai Liepojoje Libava. Engures regionas. Grižti Viešbuciai Odziena Odzienas Krogusmaja. Grižti Viešbuciai Estijoje. Saremos sala. Grižti Viešbuciai Parnu Tammsaare. Valga raj. Grižti Viešbuciai Valga raj. Castle Spa Wagenküll. Vandens pramogos. Laisvalaikio pramogos. Grižti Dienos poilsis Norviliškese Restoranai Laisvalaikio pramogos.

Gali rinktis su jodinejimu žirgais ar kubilu! Galioja ir savaitgaliais!Gali rinktis ir su pramogine žukle! Gali rinktis poilsi apartamentuose su virtuve! Gali rinktis ir 2 nakvynes su pietumis arba vakariene! Gali rinktis poilsis druskininkuose seimai 3 nakvynes! Gali rinktis ir su apsilankymu lauko pirtyje! Gali rinktis ir su masažiniu kubilu! Poilsis druskininkuose seimai rinktis ir su privaciu apsilankymu baseine, pirtyje bei nugaros masažu! Gali rinktis 3 ir 4 nakvynes!

Palanga Šventoji. Poilsis šeimai su vaikais.

Gali rinktis ir su privaciu apsilankymu pirtyse, užkandžiais bei gerimais! Gali rinktis poilsis druskininkuose seimai su jojimo pamoka! Galioja net ir vasara! Gali rinktis pasiulyma ir su pirtimi! Gali rinktis ir su apsilankymu Druskininku vandens parke! Dovanu kuponai. Kuršiu nerija. Palanga Šventoji. Poilsis šeimai su vaikais. Klaipeda Radailiu dvaras Galioja iki sausio Klaipeda Radailiu dvaras Galioja iki gegužes Maistas paruošiamas išsinešimui!