Gruto Parkas – Tai Duokle Sovietmeciui

Po vienu vandens parko stogu rasite SPA erdve, baru, restoranu bei 2 viešbucius, tad nakvyne Druskininkuose be rupesciu – garantuota. Gruto parkas – tai duokle sovietmeciui, sovietmecio paminklu ir reliktu muziejus, nepaliekantis abejingu. Jame butina apsilankyti bent karta. Parko teritorijoje veikia kavine, mini zoologijos sodas, atrakcionu parkas.

Druskininkus garsina pacioje miesto širdyje veikiantis muzikinis fontanas.

Šis parkas – tai fizinio ir dvasinio poilsio dermes oaze. Parke gausu takeliu, lauko treniruokliu, irengtos žaidimu aikšteles, poilsio zonos, poilsiautojai kvieciami maudytis po vandens kaskadomis, kaitintis pirtyse, degintis, atsigaivinti žoleliu arbata ir išbandyti aerojonoterapija. Druskininkus garsina pacioje miesto širdyje veikiantis muzikinis fontanas. Fontanas veikia sezono metu, o žiema greta jo irengiamas kalediniu žaliaskariu parkelis. Jo surus vanduo saugo ir puoseleja oda, yra placiai naudojamas ivairiais gydymo tikslais.

Ties Druskininkais Nemune yra apie puses kilometro ilgio Meiles sala, kuria geriausiai apžiuresite plaukdami laivu. Be Meiles salos lankymo poilsis dviem Druskininkuose – tiesiog neisivaizduojamas. Jei domites praeitimi, aplankykite senasias Druskininku kapines: jose rasite Druskininku miesto ir apylinkiu ižymiu žmoniu kapu, idomiu paminklu su graudžiais, šiems laikams nebudingais irašais, koplytele. Druskininkieciai teigia, kad šiame take oras – bene tyriausias visame mieste, tad neatsispirkite ypac tyro deguonies vonioms.

Garsi, jau daugiau nei prieš tris dešimtmecius ikurta kavine – tikra menininku ir bohemos atstovu užuoveja, išsaugojusi autentiška interjera. Ir jus apsilankykite ypatinga dvasia alsuojancioje Druskininku vietoje. Druskininku miesto muziejuje nuosekliai susipažinsite su miesto istorija ir dabartimi. Prabangioje viloje ikurtas muziejus turi ispudinga terasa, kurioje vyksta ivairus renginiai. Jei svajojate apie legendomis apipintas Dzukijos mišku gerybes – grybus ir uogas, apsilankykite Druskininku turguje.

Daug girdejote apie Vijuneles parka ir dvara, taciau cia dar neteko lankytis? Suskubkite, kol dvaras dar nespetas nugriauti. Parko teritorijoje rasite du tvenkinius, žaidimu ir tinklinio aikštes, skulpturu, taka pestiesiems ir dviratininkams. Druskininkuose kone kasdien vyksta ir ivairiausiu renginiu – apie juos sužinosite Druskininku turizmo centro interneto svetaineje.

Pietu Afrikos Respublika. Mianmaras Birma. Pietu Koreja. Plateliai – Plunge. Suauge 2. Data, trukme. Laikotarpis Menesiai Bet kada. Nesvarbu Ok. Viešbucio lygis. Išvykimas iš. Su vadovu iš Lietuvos. Su prijungimu prie grupes. Individualios egzotines. Egzotinis poilsis. Egzotiniai kruizai. Viduržemio juros kruizai. Karibu kruizai. Šiaures Europos kruizai.

Su Šeima. Aktyvus poilsis.

Baltijos kruizai. SPA poilsis. Atskiras namelis. VIP poilsis. Su Šeima. Aktyvus poilsis. Gydomosios programos. Galioja ir karantino laikotarpiu. Apie autoriu. Literaturos kuriniu kompozicija Literaturoje kompozicijos elementu – charakteriu, scenu, motyvu – tarpusavio ryšiu sistema ir iš jos susiformuojancios asociacijos bei emocine atmosfera yra semantiškai reikšmingesne už tiesiogine žodžiu semantika arba siužetinius priežastinius ryšius. Adomonis Nuo taško iki sintezes Vilnius Kiti šaltiniai.

Susije straipsniai. Literaturos sarašas. Papildoma informacija. Del geresnes Skelbiu. Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galesite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Lankomiausias skelbimu portalas RU 0 Isiminti skelbimai. Skelbimai Transportas Dalys, aksesuarai Parkavimo sistemos – skelbimai. Siulo, Ieško Siulo Ieško. Nerodyti Autoplius. Parkavimo sistemos, Dalys, aksesuarai Naujausi viršuje. Naujausi viršuje Atnaujinti viršuje Pigiausi viršuje Brangiausi viršuje.